Halkalı Avrupa yakasından arkadaş Gizem

Halkalı Avrupa yakasından arkadaş Gizem
İstanbul Avrupa yakasının göz bebeği olmuş olan Halkalı ilçesinden herkese en içten samimi selamlarım olsun. Bulunmuş olduğum ve sizinde bulunmuş olduğunuz Halkalı ilçesinde yer alan ve tarafınızdan gerçekleşecek olan iş gereği gibi bir çok plan programınıza "Halkalı escort" olarak "refakat edebilmiş olan bir bayan arkadaşınız olarak" profil sayfama hoş geldiniz.

Adım Gizem, üst kısımda yer almış olan profil sayfamdaki bilgilerim ve hayatımın birer sembolü olan ayrıca bilgilerimin temsilcisi resimlerimi, sadece burada paylaşıyorum. Daha önce ve bir başka yerde görmemiş olduğunuz resimlerim dışında ve kesinlikle bir başka bayan arkadaş ile görüşmeyecek siniz. Şayet, olası bir durumda ve resimlerim dışında bir başka bayan arkadaş ile görüşmüş olmuş olduğunuzu düşüncesine girerseniz, o zaman arkadaşlık adına olan programımız başlamadan ve sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Her anlamda mutluluğunuzu paylaşabileceğiniz ve güzel, keyif dolu sohbetlerin olmuş olduğu görüşme programınız hakkında yada diğer detaylı bilgiler için, beni dilediğiniz vakit arayabilirsiniz. Sadece, sizlere bir telefon tuşu kadar yakınım. Görüşmek üzere, iyi günler dilerim.

Merhabalar öncelik ile ben şunu belirtmek isterim ki çok güzel bir kadınsınız bu kadar güzel bu kadar tutkulu bir kadın ile birlikte olmayı çok isterim. Sizin gibi hoş bir insan ile birlikte olmayı çok isterim. Uygun mu sizin için de
ismet /
Gizem hanım benim bir kız arkadaşa ciddi anlamda ihtiyacım var. Yanımda arkadaş olacak gerçek anlamda hoş bir kadın ile birlikte olmak kaliteli bir an içinde sizin gibi hoş bir kadın ile birlikte olmayı istiyorum.
bilal /