Halkalı Elit esmer bayan Esra

Halkalı Elit esmer bayan Esra
Selamlar. güzel kalite içerisinde sizleri davet ederek yada sizlerin kaldığı güzel birlikleri sizlere verebilmek için burada yer alarak sizleri çok mutlu ediyorum. İstanbul halkalı escort bayan olarak sizlere kaliteli ve gerçek hizmetleri sizlere vereceğimden emin olabilirsiniz. Ben kendi resimlerimi ve bilgilerimi sizlere paylaşarak sizlerin benim hakkımda bilgi sahibi olmanızı sağlamkatayım.

Esra yaşım 23 boyum 163 kilom 56 seksi fit vücut hatlarına sahip bakımlarına dikkat eden güzelliği ile her zaman beğenilen gayet hoş bir partner bayan olarak sizlere güzel zamanlar sunacağımdan emin olabilirsiniz. Renkli karakterim bir birinden hoş tavırlarım ile sizleri sarıp istediğiniz o güzel anları yaşatacağımdan kesinlikle emin olabilirsiniz. Kendim hayatımın her anında olduğu gibi ilişkilerimde de dikkat ettiğim önem gösterdiğim şeylerden olan temizlik ve hijyene özen göstertiyorum. Aynı şekilde benim ile birlikte olmak isteyen beylerin de bu şekilde olmasından büyük mutluluk duyacağımı bilmenizi isterim.

Ben sizler ile olan görüşmelerimi kendi özel evimde sizleri davet ederek yada sizlerin kaldığı lüks 4 ve 5 yıldızlı lüks otellere gelerek hoş görüşme yapıyorum. İlişkilerimde anal ve kondomsuz bir ilişkiye kesinlikle girmiyorum.