Halkalı esmer güzeli bayan Bade

Halkalı esmer güzeli bayan Bade
İstanbul Avrupa yakası Halkalı ilçesinde olmuş olan ve tarafınızdan belirlenmiş olmuş olan iş gereği gibi bir çok plan programınıza isteğiniz üzere "Halkalı escort" olarak "refakat" edebilmiş olduğumdan dolayı ve bu profil sayfamı bilgilerim ile dolduruyorum.

Adım Bade, her bir anlamda öz güveni terinde ve sempatik cana yakın ayrıca eğlenceli bir ruh hali olmuş olan bir bayan arkadaşınızım. Kişiliğimin yanı sıra birde görsel güzelliğimi merak ediyorsanız, profil sayfamın üst kısmında yer almış olan bilgilerim ve bilgilerimin birer temsilcisi olmuş olan resimlerimdeki gibi, hoş ve zarif bir bayan arkadaşım. Daha önce bir başka yerde görmemiş olacağınız resimlerimin dışında bir başka bayan arkadaş ile kesinlikle görüşmeyecek siniz.

Şayet olası bir durumda ve tarafınızdan gerçekleşmiş olan arkadaşlık adı altında görüşme programınıza bir başka bayan arkadaşın intikal etmiş olduğunu düşünürseniz, o zaman arkadaşlık adı altında olmuş olan görüşme programını iptal etme hakkına sahipsiniz. Keyif dolu sohbetlerin olmuş olduğu ve tüm duyguların paylaşılmış olduğu en özel görüşme programlarımı en az bir yada iki saat öncesinden belirtilip ve randevu şeklinde gerçekleştiriyorum. çünkü, o süre zaman zarfında ve yapmış olduğum günlük kişisel bakımlarımı son defa kontrol edip ve ardından görüşme programına refakat etmiş oluyorum. Görüşme programı hakkında ve diğer bir çok detaylar için, beni aramanız yeterli olacaktır. Görüşmek üzere, mutlu günler dilerim.