Gerçekten Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Gerçekten Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?
Çok sayıda anal Halkalı escort İlişkiniz olmasına rağmen hiç aşık olmadığını düşünenlerdenseniz endişelenmeyin. Aşk çok özneldir ve herkes onu kendi tarzında yaşar. Ancak, aşık olduğumuzda hepimizin hissettiği bazı duygusal değişiklikler vardır. İşte gerçekten aşın olduğunuzu anlayacağınız bazı ip uçları…

Midenizdeki kelebekler


Aşık olduğunuzda ünlü "midede kelebekler" ifadesini kaç kez duyduk? Ve bunun ne anlama geldiğini bilmiyor olabilirsiniz. Aslında, özellikle bir ilişkinin başlangıcında, bir insandan hoşlandığınızda hissettiğiniz midenizdeki düğümü ifade eder. Bu, aşık olduğunuzda vücudunuza olan şeylerden biridir, birini duygusal olarak tanıdığımızda hissettiğimiz sinirlerden kaynaklanır.

Hızlı kalp atımı


Midenizdeki kelebekler gerçekten aşık olduğunuzun çok iyi bilinen bir işaretiyse, o kalp atışlarına ne dersiniz? Birine gerçekten aşık olduğunuzda hissettiğiniz bir diğer duygu da kalbin hızlanmasıdır. Göğsünüzden çıkmak istiyor gibi görünecek. Aynı zamanda bir heyecan ve gerginlik karışımından kaynaklanmaktadır.

Değişen duygular


Gerçekten aşık olduğunuzda, duygularınız değişir. İlk başta, mutluluk ve heyecan ile yüce hissedebilirsiniz. Bizler neşe, sinir ve coşku duygularının patlamasıyız. Zaman geçtikçe duygularımız dengelidir ve diğer kişi için bu çekiciliği ve sevgiyi hissetmeye devam etsek de, artık gerilmeyiz.

O kişiyle vakit geçirme istemek


İlk günlerde, haftalarda hatta aylarda o kişiyle çok fazla zaman geçirmek istemeniz normaldir. İlişkinin kalıcı ve sağlıklı olması için, ilişki bağımlı hale gelebileceğinden, o özel kişi dışında yalnız veya arkadaşlarınızla biraz zaman geçirmelisiniz.

Başka hiç kimse önemli değildir


İlişki ilerledikçe, o özel kişi sizin için daha fazla anlam ifade etmeye başlar. Başlangıçta onun için de endişelenseniz de, gerçek şu ki, aylar ve yıllar geçtikçe, aşık olmak gerçekten onun sorunlarının size dönüşmesi anlamına gelir. Hatta onların ihtiyaçlarını sizinkilerden daha fazla önceliklendirebilirsiniz.

Kişiyi idealize etmek


Bir ilişkinin başında aşık olduğunuzda, diğer kişiyi idealize edersiniz. Hayatının geri kalanını birlikte geçirebileceğin en iyi insan olduğunu düşünüyorsun ve bu mükemmel. Ancak, bu duygu sonsuza kadar kalmaz.