Halkalı İstanbul sarışın elit bayan Güneş

Halkalı İstanbul sarışın elit bayan Güneş
İstanbul Avrupa yakası Halkalı'da olmuş olan ve tarafınızdan gerçekleşecek olan bir çok programınıza "Halkalı escort" olarak "refakat" etmiş olmuş olduğumdan dolayı profil sayfamı bilgilerim ile dolduruyorum.

Umarım, bilgilerimin yer almış olduğu ve bilgilerimin temsilcisi olan resimlerimin olmuş olduğu profil sayfam sayesinde ve güzel insanlar ile tanışır ve güzel dostluklar kurabilirim. Adım Güneş, İstanbul Avrupa yakası Halkalı'dan burada bulunuyorum. Ve bu yüzden, Halkalı'da olmuş olan siz değerli beyefendiler ile buradan tanışmaktan büyük mutluluk ve on üre duyarım.

Halkalı ilçesinde olmuş olan iş gereği seyahat yada iş gereği yemek toplantıları gibi bir çok plan programınızda yalnızlığınıza bir kaç saatlik dilediğiniz vakit refakat edebilirim. Arkadaşlık adına olmuş olan ve tarafınızdan belirlenecek programınızda, bu güne kadar hiç yaşamamış olacağınız mutlulukları yaşayacak ve tadına doyamayacağınız güzel sohbetler edebileceğiniz bayan arkadaşınız olarak, en özel görüşme programlarımı en az bir yada iki saat öncesinden ve randevu şeklinde, gerçekleştiriyorum.

Benimde dahil olmuş olduğum ve tarafınızdan belirlenecek görüşme programı ve diğer detaylı bilgiler için, yukarıda yer alan telefon adresimden ve bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere, mutlu günler dilerim.