Halkalı Şık Zarif Bayan Derya

Halkalı Şık Zarif Bayan Derya
İstanbul Avrupa Yakasi Halkalı Semtinden Derya,

Profil sayfama ziyaret eden tüm samimi beylere merhabalar aranızda olmaktan mutluluk duyan birisi olarak kendi sayfamı hazırlarken burada olan bilgilerin hepsi bana aittir. Kendim tarafımdan hazırlanış buluyorum, sizlere eşlik etmek adına Halkalı Escort rafekat eden yardımcı bayan olarak sizlere yemek toplantılarında kısa programlar yaparak yanınızda zarif ve şık eşlik ediyorum. Esmer bronz tenli ela gözlere sahip ince belli öz güveni gayet yüksek asla karşında insana kırmadan incitmeden harika bir yapıda uyum sağlayan birisiyim.

Ayrıca her önüne gelen insanla görüşme sağlamıyorum. Bu yüzden seçici davranmaktayım, argo konuşup parasıyla bir şey yapmaak isteyen emri vaki insanlar kesinlikle aramasın bile çünkü böyle insanlardan nefret ederim. Asla hayata bir şeyler yapmamış kendileri kadın üzerinden üstün gören kadının değerinden anlamayan insanlar işim olmaz onlar benim gözümde erkek bile değil onun dışında kendine eğlenceli zamanlar ayırmak istiyorum. Diyorsan beni arama bekliyorum, boş yere asla zamanı harcama sohbet için arama eğer ciddi kararlıysan seni bekliyorum. Sevgilerim kalın öpüldünüz.

Ayrıca saygı değer elit arkadaşlardan ricam benim profil hakkında yada benimle görüşme yapıp memnun kalan kalmayan tüm dostlarımdan adıma kısa bir yorum yazarsanız refarans olma konusunda tanışmak isteyen arkadaşlara yardımcı olursunuz. Bu konuda duyarlı olan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.